+48 61 224 69 00

Dasko Logistics Sp. z o.o.

Niepruszewo, ul. Cisowa 14
64-320 Buk

+48 61 224 69 00
+48 61 224 69 01
biuro@dasko.com.pl


Nasz zespół

Zarząd


Bertus Dasselaar

Prezes zarządu

Ton Dasselaar

Prokurent

Barbara Franczak

Prokurent / HR Manager
+48 510 046 545
b.franczak@dasko.com.pl


Dział sprzedaży


Michał Pelczyński

Manager sprzedaży / Pełnomocnik
+48 503 586 843
m.pelczynski@dasko.com.pl


Mroźnia

mroźnia@dasko.com.pl


Radosław Kondraciuk

Manager mroźni
+48 737 904 322
r.kondraciuk@dasko.com.pl

Konstanty Skworcow

Specjalista ds. logistyki i rozliczeń
+48 885 693 013
k.skworcow@dasko.com.pl

Michał Rachwalak

Zastępca kierownika mroźni
+48 508 799 370
m.rachwalak@dasko.com.pl


Dział transportu

transport@dasko.com.pl


Bartosz Zdrojowy

Specjalista ds. transportu międzynarodowego
+ 48 61 2246 905
b.zdrojowy@dasko.com.pl

Bartosz Kozłowski

Specjalista ds. transportu międzynarodowego
+48 61 2246 906
b.kozlowski@dasko.com.pl

Adrian Walczak

Planista / Spedytor
+48 61 2246 911
a.walczak@dasko.com.pl

Radosław Sawirski

Asystent działu transportu
+48 61 2246 907
r.sawirski@dasko.com.pl

Mateusz Koźliński

Analityk procesów logistycznych
+48 61 2246 910
m.kozlinski@dasko.com.pl


Spedycja

spedycja@dasko.com.pl


Marzena Kaczmarek

Manager ds. spedycji
+48 737 904 321
m.kaczmarek@dasko.com.pl

Michał Hładuniuk

Asystent działu spedycji
+48 508 629 078
m.hladuniuk@dasko.com.pl


Dział jakości


Agata Kierznikiewicz

Specjalista ds. Jakości
+48 885 693 006
a.kierznikiewicz@dasko.com.pl

Dział księgowości

invoice@dasko.com.pl


Agnieszka Sadowska

Księgowa
+48 61 2246 903
a.sadowska@dasko.com.pl

Katarzyna Baranowska

Księgowa
+48 61 2246 904
k.baranowska@dasko.com.pl

Iwona Dziamska

Księgowa
+48 61 2246 903
i.dziamska@dasko.com.pl


Dział HR

hr@dasko.com.pl


Izabela Kociuba

Specjalista ds.personalnych
+48 61 2246 909
i.kociuba@dasko.com.pl

Aleksandra Nawrot

Specjalista ds. personalnych i administracji
+48 61 2246 913
a.nawrot@dasko.com.pl

Iwona Makowska - Beyer

Specjalista ds. rekrutacji i administracji
+48 885 630 638
i.makowska-beyer@dasko.com.pl

Almelo
(Holandia)

Bedrijvenpark Twente 341
7602 KL Almelo

+31 (0) 546 561 005

Almelo (Holandia)

Zwolle
(Holandia)

Pascalweg 6
8013 RC Zwolle

+31 (0) 38 4672 100

Zwolle (Holandia)

Wietzendorf (Niemcy)

Am Hanfberg 9
29649 Wietzendorf

+49 (0) 5191 9399 0

Wietzendorf (Niemcy)

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu zadania pytania. Uzyskasz od nas odpowiedź w możliwie najkrótszym czasie!

Do not check: